Tv Trwam bronią mieszkańcy Grajewa

W obronie katolickiego nadawcy jakim jest Tv Trwam staną dziś mieszkańcy Grajewa. O godz. 18 mieszkańcy tego miasta będą uczestniczyć w Mszy św. w kościele Trójcy Świętej. Zaraz po Eucharystii wyjdą na ulice sprzeciwiając się tym samym dyskryminacji katolickiego medium przez KRRiT.

 

Po Eucharystii zgromadzeni przejdą ulicami Grajewa do kościoła Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Tam złożą kwiaty pod pomnikiem bł. Ojca Św. Jana Pawła II. Na zakończenie uczestnicy marszu podpiszą petycje w obronie wolnych mediów.

 

Kazimierz Gwiazdowski, organizator marszu zwrócił uwagę, że zdecydowana większość Polaków to katolicy. „Polityczna decyzja nie ma prawa pozbawiać nas możliwości oglądania telewizji krzewiącej wartości naszej wiary. Czujemy się dyskryminowani w naszym kraju i z tego powodu organizujemy wspólny protest środowisk katolickich i patriotycznych w obronie Tv Trwam i innych niezależnych mediów”. – akcentował.

 


Pobierz Pobierz

 

Do tej pory w obronie Tv Trwam  zorganizowano już około 100 marszów w różnych miastach Polski. Cały czas do siedziby Radia Maryja w Toruniu przesyłane są także  kopie podpisów osób, które sprzeciwiają się decyzji KRRiT o nieprzyznaniu TV Trwam miejsca na pierwszej platformie cyfrowej. Oryginały wysyłane są do siedziby Krajowej Rady w Warszawie. Przypomnijmy, że w obronie TV Trwam opowiedziało się już 2 mln 325 tys. 275  osób.

drukuj

Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl