Konkurs na wykonanie logotypu Muzeum ,,Pamięć i Tożsamość” w Toruniu

Muzeum ,,Pamięć i Tożsamość” im. św. Jana Pawła II ogłosiło konkurs na wykonanie logotypu muzeum. Placówka jest współorganizowana przez Fundację Lux Veritatis i resort kultury. Umowę dot. budowy Muzeum ,,Pamięć i Tożsamość” oba podmioty podpisały 20 czerwca br.

Obecnie powstająca placówka organizuje jednoetapowy ogólnopolski konkurs na swój logotyp. Jest on skierowany do wszystkich osób zamieszkałych w Polsce lub podmiotów posiadających siedzibę na terenie Polski. Mowa m.in. o studentach, absolwentach i pracownikach uczelni artystycznych czy grafikach. Termin przesyłania prac konkursowych minie 15 grudnia br. Laureat konkursu otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 10 tys. zł.

Szczegółowe warunki konkursu na logotyp Muzeum ,,Pamięć i Tożsamość” dostępne są [tutaj].

RIRM

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl