Kończy się nabór do WSKSiM

Jeszcze tylko kilka dni trwa nabór na studia w szkołach wyższych. Do 15 września można się zapisywać na studia m.in. w Wyższej Szkole Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu.

Wrześniowy nabór przeznaczony jest dla osób, które nie dostały się na studia podczas pierwszych, lipcowych rekrutacji. Rekrutacje te to także szansa dla tych, którzy podchodzili do maturalnych egzaminów poprawkowych w sierpniu.

– Przypominam, że na studiach pierwszego stopnia można podjąć naukę na studiach licencjackich na politologii, dziennikarstwie, komunikacji społecznej i kulturoznawstwie oraz studiach inżynierskich na kierunku informatyka. Natomiast studia magisterskie to propozycja dla, którzy ukończyli studia na innych kierunkach lub też na kierunku politologia i chcą podjąć kształcenie w naszej uczelni na kierunku politologia na dwóch możliwych specjalnościach: polityka społeczno-ekonomiczna oraz komunikacja i dziennikarstwo polityczne. Jest również taka oferta studiów podyplomowych przeznaczonych dla studentów wyższego stopnia – powiedziała dr Dorota Żuchowska, dziekan uczelni.

Poza tym nie zabraknie w tym roku akademickim nowości. WSKSiM przygotowała dla chętnych dwie nowe specjalności.

– Warto dodać, że w tym roku są dwie nowości jeżeli chodzi o propozycje kształcenia w naszej uczelni. Pierwsza z nich to  dziennikarstwo radiowo-telewizyjne, a druga studia podyplomowe, na których można podjąć kształcenie z zakresu rzecznika prasowego – powiedziała dr Dorota Żuchowska, dziekan uczelni.

 

Wypowiedź Doroty Żuchowskiej


Pobierz Pobierz

 

RIRM

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl