fot. www.jednegoserca.pl/

Koncert „Jednego Serca Jednego Ducha”

W Rzeszowie w parku Sybiraków odbędzie się dziś koncert muzyki chrześcijańskiej „Jednego Serca Jednego Ducha”. To największa tego typu impreza w Europie. Zgromadzeni na koncercie będą śpiewem i tańcem wielbić Boga.

Koncert rozpocznie się o godz. 19. Retransmisja w TV Trwam od godz. 21. Na scenie wystąpią artyści z całej Polski, m.in.: Jan Budziaszek, Marcin Pospieszalski, Beata Bednarz, o. Andrzej Bujnowski OP, Agnieszka Cudzich, muzycy Filharmonii Rzeszowskiej i szkoły muzycznej oraz połączone chóry młodzieżowe.

Jak napisali organizatorzy celem koncertu jest m.in uwielbienie Boga, budowanie wspólnoty i pokazanie piękna muzyki.

„Pragniemy pokazać, jak piękna może być muzyka inspirowana duchem, jak można przy niej bawić się i odnaleźć swoją godność i miejsce w Bożym ogrodzie. Wielbimy Boga za Jego obecność wśród nas. Chcemy budować wspólnotę, śpiewając razem najpiękniejsze piosenki religijne” – napisali organizatorzy.

Organizatorami koncertu są: KSM diecezji tarnowskiej, Odnowa w Duchu Świętym, Duszpasterstwo Akademickie WSIiZ. Pomysłodawcą wydarzenia jest Jan Budziaszek, a kierownikiem muzycznym Marcin Pospieszalski.

Patronat honorowy nad koncertem objęli m.in. ks. bp rzeszowski Jan Wątroba i Władysław Ortyl – Marszałek Województwa Podkarpackiego.

RIRM/http://www.jednegoserca.pl

JEDNEGO-SERCA-JEDNEGO-DUCHA-PLAKAT-2015

Kliknij, aby powiększyć

drukuj