Kolejny sukces teatru „Dobry Wieczór”

Studencki teatr „Dobry Wieczór”, który działa przy Wyższej Szkole Kultury Społecznej i Medialnej wystąpił przed lubelską publicznością.

W Lublinie na Uniwersytecie Przyrodniczym studenci wystawili sztukę opartą na komedii Michała Bałuckiego pt. „Klub kawalerów” w reżyserii o. Dariusza Drążka. Tytułowy klub kawalerów zrzesza antyfeministów, którzy mieli wcześniej niezbyt udane doświadczenia z kobietami. Sztuka wystawiana przez studentów WSKSiM  została  przyjęta gromkimi brawami, nie zabrakło również końcowego aplauzu.

Goście, którzy przybyli na przedstawienie nie ukrywali zachwytu nad grą młodych aktorów.

– Jest to dla mnie wielkie wzruszenie. Dlatego, że ci młodzi pokazali fantastyczny poziom gry aktorskiej. Nie byli to wcale amatorzy, byli to prawdziwi, profesjonalni aktorzy, którymi jestem zauroczona – mówiła jedna z uczestniczek spektaklu.

Jak powiedział reżyser przedstawienia o. Dariusz Drążek CSsR radość widzów jest nagrodą za ciężką pracę aktorów.

– Jesteśmy po spektaklu w Lublinie, który został bardzo dobrze przyjęty przez publiczność. Świadczą o tym liczne gratulacje dla studentów – aktorów. Myślę, że to nagroda dla wysiłku który podjęli – powiedział o. Dariusz Drążek CSsR. 

RIRM

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl