fot. pixabay.com

Kolejne miesiące mogą sprawić, że pracodawcy będą potrzebować pracowników o jeszcze wyższych kwalifikacjach

Na rynku pracy być może już za chwilę potrzebne będą nowe umiejętności. Pandemia spowodowała duże zmiany. Kolejne miesiące mogą sprawić, że pracodawcy będą potrzebować pracowników o jeszcze wyższych kwalifikacjach.

To pokazuje, że warto kształcić się całe życie. Dużą popularnością cieszą się w ostatnim czasie studia podyplomowe z zakresu zarządzania – Master of Business Administration (MBA). Na takim kierunku kształci studentów m.in. Wyższa Szkoła Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu. [czytaj więcej] Wykładowcami na tym kierunku są eksperci z Polski i z zagranicy m.in. ze Stanów Zjednoczonych.

Dr nauk ekonomicznych Bartosz Tkaczyk podkreśla, że wiele uczelni oferuje tego rodzaju studia, jednak WSKSiM ma unikalny program.

– Bardzo silny nacisk kładziony jest nie tylko na wiedzę, na umiejętności, ale również na rozwijanie postaw etycznych i duży nacisk kładziony jest na etykę, co w dzisiejszym czasie jest bardzo ważne. […] Wszystko, co jest nieetyczne, nie powinno być stosowane, wszystko, co nieetyczne powinno znaleźć się w koszu na śmieci. Długoterminowo można wygrywać w biznesie i można wygrywać tylko etycznie – zaznacza Bartosz Tkaczyk.

Studia MBA trwają dwa semestry i są prowadzone w języku polskim. Kierunek jest przeznaczony dla osób posiadających wyższe wykształcenie. Nabór wniosków na kolejną edycję studiów podyplomowych MBA w WSKSiM trwa do 15 lutego 2021 roku.

RIRM

drukuj

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl