Kolejne kursy Fundacji Pro – Prawo do Życia

Na terenie całej Polski Fundacja Pro – Prawo do Życia organizuje kursy dla osób, które chcą skutecznie bronić życia. Do tej pory we wszystkich organizowanych kursach wzięło udział prawie tysiąc osób, dzięki czemu powstały komórki lokalne Fundacji w kilkunastu miastach Polski.

Zaproszenie do wzięcia udziału w kursie jest dla osób, które chcą w jakiś sposób stanąć w obronie osób najmłodszych i najsłabszych. A przede wszystkim w obronie tych, którzy sami bronić się nie mogą.

Kurs jest prowadzony nie jako teoria, ale jako zajęcia praktyczne – mówi Mariusz Dzierżawski, prezes Fundacji Pro – Prawo do Życia, i wskazuje, że na zajęciach uczestnicy będą mogli poznać efekty pracy Fundacji oraz nauczyć się bronić dzieci poczętych.

– Chodzi nam o to, aby kurs był przede wszystkim atrakcyjny. To nie jest kurs w formie wykładu, na którym można się wyłączyć w jakiś sposób, ale są to zajęcia, które wymagają aktywności. Na kursach jest oczywiście wiedza, ale przede wszystkim uczestnik nabywa umiejętności, które pomogą mu w skutecznej obronie nienarodzonych – zaznacza Mariusz Dzierżawski.

Kursy prowadzone przez Fundację Pro – Prawo do Życia są jednodniowe i trwają około 6-ciu godzin.

Miejscowości, w których odbędą się najbliższe kursy:

14 listopada – Gliwice, Kraków, Wałbrzych i Chełm

21 listopada – Śrem, Brzozów (k. Sanoka), Kraśnik i Poznań

28 listopada – Wieluń, Ostrowiec Świętokrzyski, Kołobrzeg, Bydgoszcz i Chełmża

5 grudnia – Opoczno, Świdnica i Kołobrzeg

Więcej informacji można zdobyć na stronie internetowej www.stopaborcji.pl.

Stopaborcji.pl/RIRM

drukuj