fot. twitter.com

Kancelaria premiera opublikowała wideo z szefową rządu w szpitalu

Premier Beata Szydło, która po piątkowym wypadku samochodowym przebywa w Wojskowym Instytucie Medycznym w Warszawie, odwiedziła  znajdującego się też w tym szpitalu oficera BOR. Nagranie wideo opublikowała kancelaria premiera.

Film został opublikowany na profilach kancelarii premiera w serwisach społecznościowych.

Na nagraniu premier idzie szpitalnym korytarzem i odwiedza rannego w wypadku funkcjonariusza BOR, który leży w tym samym szpitalu.

Premier od piątku jest pod opieką lekarzy z Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie, dokąd została przetransportowana śmigłowcem po wypadku w Oświęcimiu i badaniach w tamtejszym szpitalu.

Premier pozostanie jeszcze przez najbliższych kilka dni na obserwacji w WIM – poinformował wcześniej we wtorek rzecznik rządu Rafał Bochenek.

„Obrażenia odniesione przez premier Beatę Szydło, w efekcie wypadku komunikacyjnego w dniu 10 lutego 2017 roku, nie wymagały podejmowania działań wykraczających poza standardowe procedury, stosowane w przypadku uczestników zdarzeń drogowych. Nie wymagały więc interwencji chirurgicznej, ani żadnych innych zabiegów inwazyjnych” – powiedział Bochenek, który odczytał oficjalny komunikat zespołu medycznego WIM, opiekującego się premier.

PAP/RIRM

drukuj