Kampania wyborcza na finiszu

Beata Szydło rozpoczęła o północy objazd po Polsce. Dziś jest ostatni dzień, w którym może jeszcze przekonywać wyborców do oddania głosu na Prawo i Sprawiedliwość. Partia chce jak najlepiej wykorzystać ostatnie godziny kampanii przedwyborczej.

Beata Szydło była wczoraj gościem Rozmów niedokończonych w Telewizji Trwam i w Radiu Maryja.

– Bardzo się cieszę, że właśnie tutaj – w TV Trwam – mogę rozpocząć naszą końcówkę kampanii – podkreśliła Beata Szydło podczas wczorajszego programu.

O północy, na toruńskiej starówce kandydatka Prawa i Sprawiedliwości na premiera spotkała się z mieszkańcami oraz lokalnymi kandydatami do parlamentu.

– Chcemy wygrać, chcemy uzyskać jak najlepszy wynik. Wszyscy jesteśmy tego warci, żeby wprowadzać dobry program naprawy Polski. Polska potrzebuje dobrego i stabilnego rządu, a nie chaosu i histerii. Rządu, który będzie prowadzić polskie sprawy w dobrym kierunku, razem z obywatelami – zwracała uwagę Beata Szydło.

Z Torunia kandydatka PiS-u wyruszyła w Polskę, aby przekonywać Polaków do głosowania na Prawo i Sprawiedliwość.

Drugim przystankiem była rodzinna piekarnia w Pelplinie.

– Co prawda pora albo wczesna, albo późna (2:10), ale serdeczne pozdrowienia dla Pelplina. Wszystkiego dobrego dla wszystkich mieszkańców. Mam nadzieje, że w tych ostatnich godzinach kampanii, które zostały, państwo nas wesprzecie. Popierajcie kandydatów PiS – powiedziała Beata Szydło.

Wielu Polaków wybór swoich kandydatów do parlamentu zostawia na ostatnią chwilę, dlatego partie walczą o poparcie do ostatnich godzin kampanii.

 

 

TV Trwam News/RIRM

drukuj