Kalisz: PKRD spotkały się na wspólnej modlitwie

Dzieci z Podwórkowych Kół Różańcowych spotkały się w niedzielę w kaliskim sanktuarium św. Józefa na wspólnej modlitwie.

Na spotkaniu obecna była założycielka PKRD Magdalena Buczek.

– Cieszę się, że możemy się dzisiaj tutaj zgromadzić w tym świętym miejscu u Świętej Rodziny, która nas zaprasza, która nas przyjmuje – powiedziała Magdalena Buczek.

Przyjmuje nas także Pan Jezus, który jest z nami w chwilach smutku jak i radności – zaznaczyła założycielka Kół.

– Wtedy właśnie Pan Jezus chce nam pomóc, chce być z nami i w naszych radościach, smutkach. Tylko mówmy Mu o tym wszystkim, powierzajmy mu te wszystkie nasze sprawy – zachęcała.

Założycielka Podwórkowych Kół Różańcowych Dzieci wraz z najmłodszymi powierzyła Matce Najświętszej wspólne intencje: za rodziny, za dzieci nienarodzone, o nawrócenie grzeszników i rozwój PKRD.

 

 

TV Trwam News/RIRM

 

drukuj
Tagi: , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl