fot. Tomasz Strąg

Jasna Góra: Oświadczenie ws. manipulacji z użyciem nagrania telewizyjnego z kaplicy Matki Bożej

Publikujemy oświadczenie rzecznika Jasnej Góry o. Michała Legana ws. pojawienia się na portalach społecznościowych filmu z podłożonym głosem, w którym bezprawnie użyto nagrania telewizyjnego z kaplicy Matki Bożej.

Klasztor jasnogórski informuje z przykrością, że na portalach społecznościowych po raz kolejny pojawił się film, w którym bezprawnie użyto nagrania telewizyjnego z kaplicy Matki Bożej, podkładając głos osoby nam nieznanej.

Jest to złamanie prawa, nadużycie wizerunku i zachowanie niegodziwe. W żadnym wypadku nie identyfikujemy się z treściami, które zostały w ten nieuczciwy sposób przekazane przez autorów tej manipulacji.

Prosimy o nierozpowszechnianie nieuczciwych treści. Podejmujemy niezbędne kroki prawne.

o. Michał Legan
Rzecznik Jasnej Góry
2 stycznia 2021 r.

www.jasnagora.com

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl