fot. facebook.com

Jarosław Wenderlich podsekretarzem stanu w KPRM

Premier Mateusz Morawiecki powołał w piątek Jarosława Wenderlicha na stanowisko podsekretarza stanu w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów – poinformował minister w KPRM Łukasz Schreiber. Wenderlich będzie pełnił funkcję zastępcy Schreibera.

„Jarosław Wenderlich będzie pełnił rolę mojego zastępcy na etapie całego procesu legislacyjnego, który nadzoruję, począwszy od zgłoszenia projektu do wpisu do Wykazu prac legislacyjnych i programowych Rady Ministrów, poprzez Stały Komitet Rady Ministrów i Radę Ministrów, aż do procedowania w parlamencie” – poinformował na Facebooku Schreiber.

„Serdecznie gratuluję i liczę na owocną współpracę. Wierzę, że razem uda nam się z sukcesem przeprowadzić wiele ważnych dla Polski projektów” – dodał.

Jarosław Wenderlich jest prawnikiem oraz dotychczas szefem klubu radnych PiS w bydgoskiej Radzie Miasta.

PAP

drukuj
Tagi: , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl