Jarosław Kaczyński z wizytą na Pomorzu

Od złożenia kwiatów pod tablicą upamiętniającą ofiary Grudnia ’70 szef Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński rozpocznie dziś swoją dwudniową wizytę na Pomorzu Zachodnim.

Dziś po południu na terenie zlikwidowanej przez rząd Donalda Tuska stoczni szczecińskiej ma wziąć udział konferencji, odbywającej się pod hasłem  „Więcej Pracy”. Debatę organizuje Ruch Społeczny im. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego.

– Będzie to debata z udziałem naukowców, przedsiębiorców, strony społecznej, związków zawodowych, kombatantów walki o polska niepodległość i demokrację, osób represjonowanych w stanie wojennym, Stowarzyszenia Grudzień ’70, ludzi młodych i studentów. Temat konferencji to „Więcej Pracy”. Planujemy rozpocząć ją o godz. 13:00. To będzie spotkanie zamknięte, bez udziału publiczności – powiedział Joachim Brudziński, szef komitetu wykonawczego PiS-u.

Wcześniej Jarosław Kaczyński złoży kwiaty przed tablicą upamiętniającą ofiary Grudnia 1970 roku, pod bramą Stoczni Szczecińskiej. Spotkanie otwarte rozpocznie się o godz. 18:00.

– Spotkanie otwarte odbędzie się w Policach, bo sprawa jest niezwykle ważna – polska chemia. Słyszymy o karygodnych działaniach mających na celu lobbowanie na rzecz Rosjan, czy to ze strony byłego prezydenta pana Aleksandra Kwaśniewskiego, czy – jak donosi tygodnik „wSieci” – doradcy Donalda Tuska  pana Jana Krzysztofa Bieleckiego – dodał Joachim Brudziński,.

RIRM 

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl