fot. PAP/EPA

J. Biden chce walczyć o reelekcję

Prezydent Joe Biden zapowiedział, że chce wystartować w wyborach w 2024 roku. Dodał, że jest gotowy na kolejny wyborczy wyścig z Donaldem Trumpem.

Joe Biden jest najstarszą osobą, która została zaprzysiężona na urząd prezydenta Stanów Zjednoczonych. Podczas przeprowadzonej w styczniu ceremonii miał 78 lat. W listopadzie rzecznik Białego Domu poinformowała, że Biden zamierza ubiegać się o reelekcję, co potwierdził teraz w wywiadzie dla ABC News sam prezydent.

– Tak, ale bardzo szanuję los, a ten wielokrotnie wpływał na moje życie. Jeżeli stan mojego zdrowia będzie taki jak teraz, będę w dobrym zdrowiu, to tak, wystartowałbym jeszcze raz – powiedział Joe Biden, prezydent USA.

Joe Biden jeszcze przed wygranymi w 2020 roku wyborami deklarował, że ma zamiar spędzić w Białym Domu osiem lat. Wiele wskazuje na to, że w nadchodzących wyborach ponownie będzie musiał zmierzyć się z Donaldem Trumpem.

TV Trwam News

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl