II Ogólnopolski Zjazd Dużych Rodzin

„Dom, rodzina – tu wszystko się zaczyna” – pod tym hasłem od 20 do 22 czerwca w Lublinie odbędzie się II Ogólnopolski Zjazd Dużych Rodzin. Celem spotkania, na które przybędzie 200 rodzin (blisko 1500 osób) z całej Polski, jest integracja środowiska dużych rodzin i promocja wartości rodzinnych.

Zjazd rodzin w Lublinie jest drugim ogólnopolskim spotkaniem dużych rodzin. Pierwszy odbył się w ub. roku w Grodzisku Mazowieckim. Zjazd ma być jednak przede wszystkim miejscem spotkania Dużych Rodzin w spokojnej i radosnej atmosferze z szeregiem atrakcji dla dzieci i rodziców.

W programie m.in. wspólne zabawy i występ Orkiestry Św. Mikołaja, zwiedzanie muzeów, spływ kajakowy, czy seanse filmowe.

Również w sobotę na uczestniczące w zjeździe rodziny czeka wiele atrakcji, m.in. koncert na Targach Lublin, Noc św. Jana w Skansenie od godz. 18.00 oraz koncert „Lublin Lublinowi” w Parku Saskim o godz. 17.00.

W niedzielę wszyscy uczestnicy zjazdu zaproszeni są także na Mszę św. polową na terenie Targów Lublin. W trakcie Zjazdu będzie można dołączyć do Związku Dużych Rodzin „Trzy Plus”.

Niedziela.pl/ RIRM

drukuj