Homoseksualiści będą mogli szkolić skautów w USA

Sodomici mogą być liderami skautów w Stanach Zjednoczonych. Męska organizacja skautowa USA zniosła zakaz ubiegania się o stanowisko liderów, instruktorów i płatnych ekspertów przez dorosłych homoseksualistów.

Zastrzeżono jednak, że drużyny skautowskie powiązane statutowo z kongregacjami religijnymi mogą nadal nie dopuszczać gejów w szeregi kadry. Chodzi o organizację Boy Scouts of America mają około 2,5 mln członków w wieku od 7 do 21 lat.

Mamy do czynienia z nie tylko z erozją prawa, ale także kultury – mówi dr Bartłomiej Kmieciak. Bioetyk dodał, że tego typu zjawiska to jawna promocja homoseksualizmu wśród coraz młodszych dzieci.

– Tego typu organizacje promowały piękne wartości, a także relacje między kobietą a mężczyzną, wartość męstwa, wartości szlachetne. Jawny homoseksualizm jest tak naprawdę pokazaniem w tym momencie, że żadna norma nie ma żadnego sensu. Nie musimy odnosić się w ogóle do jakichkolwiek norm. Wszelkie normy mogą być zniesione, a jeżeli mówimy tutaj tak naprawdę o kształtowaniu się tego typu postaw u młodego pokolenia, to inne słowo niż demoralizacja tak naprawdę nie przychodzi do głowy. Dlatego, że to nie o to chodzi, że my stwierdzamy, iż homoseksualiści są źli, niedobrzy i powinniśmy ich dyskryminować. Nie. Ale homoseksualiści muszę mieć też świadomość jednej rzeczy. Jeżeli jest w kimś popęd do tej samej płci, to jednocześnie nie istnieje możliwość wykonywania wszystkich ról, także społecznych, jakie w tym momencie się wiążą – stwierdził dr Bartłomiej Kmieciak.   

W czerwcu Sąd Najwyższy USA umożliwił dewiantom homoseksualnym we wszystkich stanach ubieganie się o prawa przysługujące małżeństwom.

 

 

RIRM/TV Trwam News

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl