Gdynia: Jedna osoba zmarła w wyniku nocnej bójki

Jedna osoba zmarła w wyniku bójki, do jakiej doszło minionej nocy w Śródmieściu Gdyni około godz. 3. – powiedział PAP rzecznik gdyńskiej policji kom. Krzysztof Kuśmierczyk. RMF FM podało, że zmarły to 22 – letni Dawid G.

Jedna osoba zmarła w wyniku pobicia ze skutkiem śmiertelnym, do którego doszło ok. godziny 3.00 w nocy z piątku na sobotę – poinformował dziś rano PAP rzecznik prasowy Komendanta Miejskiego Policji w Gdyni, kom. Krzysztof Kuśmierczyk.

Jak dodał, „prokuratura i policja pracują nad tą sprawą”. Zaznaczył, że nie zna szczegółów zdarzenia i odesłał do prokuratury.

Rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Gdańsku Grażyna Wawryniuk w rozmowie z PAP potwierdziła, że doszło do takiego zdarzenia, ale dla dobra postępowania nie udziela innych informacji.

O zdarzeniu jako pierwsze poinformowało RMF FM, które podaje, że podczas bójki w pobliżu jednego z lokali niedaleko Skweru Kościuszki jeden z mężczyzn stracił równowagę i przewrócił się. Mimo udzielonej pomocy nie udało się go uratować. Zmarły to 22-letni Dawid G. Stacja poinformowała, że zatrzymano jedną osobę, 22-letniego Dawida S.

PAP/RIRM

drukuj