fot. twitter.com/USAmbPoland

G. Mosbacher złożyła prezydentowi Dudzie życzenia z okazji rocznicy objęcia urzędu

Życzenia wszystkiego najlepszego w związku z czwartą rocznicą objęcia urzędu prezydenta złożyła Andrzejowi Dudzie we wtorek ambasador Stanów Zjednoczonych w Warszawie Georgette Mosbacher. To dla mnie zaszczyt, że możemy wspólnie pracować nad wzmacnianiem polsko-amerykańskich relacji – dodała.

„Panie Prezydencie @AndrzejDuda, wszystkiego najlepszego w czwartą rocznicę objęcia przez Pana urzędu prezydenta Polski! To dla mnie zaszczyt, że możemy wspólnie pracować nad wzmacnianiem polsko-amerykańskich relacji” – napisała na Twitterze amerykańska dyplomatka.

We wtorek mijają cztery lata od złożenia przez prezydenta Andrzeja Dudy przysięgi przed Zgromadzeniem Narodowym. W przedostatnim roku prezydenckiej pierwszej kadencji Andrzej Duda dwukrotnie składał oficjalną wizytę w Białym Domu.

Swą pięcioletnią kadencję Andrzej Duda rozpoczął 6 sierpnia 2015 roku.

PAP/RIRM

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl