Festiwal Trzech Kultur w Krzeszowie

15 stycznia w Krzeszowie rozpocznie się trzydniowy przegląd Grup Jasełkowych oraz Grup Kolędniczych. Zaproszenie skierowane było do dzieci, młodzieży i dorosłych z Polski, Czech i Niemiec.

Karty zgłoszeniowe przyjmowane było do 30 grudnia 2015 r.

Organizatorzy informują, że celem tego przedsięwzięcia jest „Promocja Dziedzictwa Kultury Pogranicza Polski, Czech i Niemiec”.

„Pragniemy zaprosić  do Barokowego Krzeszowa  aktorów z Wrocławia, którzy poprowadzą z dziećmi i młodzieżą warsztaty aktorskie. Nasi goście: dzieci i młodzież zamieszkają przez dwa dni w pokojach gościnnych Sióstr Elżbietanek i Benedyktynek na terenie krzeszowskiego opactwa” – informują organizatorzy.

W  imieniu Organizatorów serdecznie zaprasza: ks. Marian Kopko – proboszcz i kustosz z Krzeszowa

Współorganizator: Wydział Programów Katolickich i Patriotycznych PSE ” Polest”, Centrum Biblioteczno-Kulturalne Gminy Kamienna Góra z/s w Krzeszowie.

www.diecezja.legnica.pl

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl