Dzień Świętości Życia w Domu św. Faustyny

W ramach cyklu spotkań „Niedziela dla Rodziny” 23 marca br. w Domu św. Faustyny w Ostrówku odbędzie się Dzień Świętości Życia.

Spotkanie rozpocznę Eucharystia o godz. 11.00 ze specjalnym błogosławieństwem dla rodziców, a szczególnie dla mam w stanie błogosławionym, oczekujących narodzin dziecka. Modlitwą ogarnięte zostaną także małżeństwa oczekujące na poczęcie nowego życia.

Kolejnymi etapami programu będą:

godz. 12.00 – spotkania dwubiegunowe:

*dla rodziców: film „Świętość w codzienności” – o św. Joannie Beretcie Molli,
*dla dzieci: „Poszukiwanie wiosny” – zabawy na świeżym powietrzu. Spotkanie z kucykami (w przypadku złej pogody dzieci będą miały czas zorganizowany w ogrzewanym pomieszczeniu).

godz. 13.00 – posiłek,

godz. 14.00 – Droga Krzyżowa,

godz. 15.00 – Godzina Miłosierdzia.

 

RIRM

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl