Dzień drzwi otwartych WSKSiM 2014

Już w najbliższy wtorek (24.06), w murach Wyższej Szkoły Kultury Społecznej i Medialnej odbędzie się Dzień Drzwi Otwartych. W programie przewidziano: prezentację kierunków studiów, kół zainteresowań a także zwiedzanie uczelni i kampusu akademickiego.

Uroczystego otwarcia o godzinie 10.15 dokona rektor uczelni o. Zdzisław Klafka CSsR. Dla uczestników spotkania, uczelnia przygotowała szczegółowe informacje dotyczące programu i toku studiów. Ich prezentacji dokonają studenci czterech kierunków: dziennikarstwa, politologii, kulturoznawstwa oraz informatyki.

Będzie także okazja do zapoznania się z ofertą kół zainteresowań, które w WSKSiM cieszą się dużą popularnością. Aktorzy teatru „Dobry Wieczór” zaprezentują fragmenty wystawionych sztuk oraz opowiedzą o działalności teatru. Studenci przedstawią także jak wygląda praca studia Radia Sim. Poza tym będzie także możliwość zapoznania się z działalnością: Samorządu Studenckiego, Akademickiego Związku Sportowego, Duszpasterstwa Akademickiego oraz zajęć fitness i Combat 54. Dla uczestników wydarzenia uczelnia przygotowała także, wykład dotyczący wymian zagranicznych Erasmus.

Dzień Drzwi Otwartych w WSKSiM adresowany jest przede wszystkim do tegorocznych maturzystów, którzy jeszcze nie zdecydowali o wyborze przyszłej uczelni. Odbędzie się on w gmachu Wyższej Szkoły Kultury Społecznej i Medialnej przy ulicy Starotoruńskiej 3. Dojazd do Portu Drzewnego, linią nr 18 (MZK Toruń).

RIRM

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl