fot. twitter.com/USAmbPoland

Dwustronna umowa z Amerykanami?

Obóz rządzący może dopuścić Amerykanów do polskiego rynku medialnego poprzez umowę dwustronną – ujawnił dziś były już polityk Porozumienia Marcin Ociepa, który pozostał w klubie PiS-u.

Umowa dwustronna z Amerykanami ma dopuścić ich na zasadzie wyjątku do rynku medialnego w Polsce – mówił dziś Marcin Ociepa.

– Dzisiaj zmierzamy w stronę umowy dwustronnej z Amerykanami, dzięki czemu będą mogli tutaj normalnie funkcjonować. Myślę, że jest to uczciwe rozwiązanie. Można podpisać umowę dwustronną, która dopuści Amerykanów na zasadzie pewnego wyjątku – wyjaśnił. 

Polityk dodał, że kapitał amerykański powinien być mile widziany w Polsce.

– Polski rząd jest w stałym kontakcie także na szczeblu premiera z rządem amerykańskim – podkreślił Marcin Ociepa.

Marcin Ociepa pytany, czy rozmowy o umowie dwustronnej są prowadzone już dziś, odparł, że nie jest uprawniony do podawania takich informacji. Potwierdził jednak, że słyszał o takiej umowie.

TV Trwam News

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl