fot. TV Trwam News

„Docelowo” – miejsce spotkań dla katolików w Warszawie

W Warszawie otwarto kolejne miejsce spotkań dla katolików. „Docelowo”, bo tak nazywa się nowa klubo-restauracja, to wyjątkowy punkt w samym centrum stolicy.

Dobre jedzenie w przystępnych cenach, ciekawe wydarzenia kulturalno-społeczne, a także spotkania dla osób poszukujących swojej drugiej połówki – to tylko niektóre z propozycji jakie przygotowali autorzy „Docelowa”.

Jak podkreślają, główną ideą towarzyszącą tej inicjatywie, było stworzenie miejsca dla ludzi z wartościami, które jednocześnie będzie atrakcyjne pod względem wizualnym i kulinarnym.

Michał Guzek, jeden z inicjatorów powstania „Docelowa” wskazuje, że każdy może znaleźć tam coś dla siebie.

– W tym miejscu poza tym, że można dobrze zjeść, można spotkać się. Organizujemy bardzo dużo spotkań od chrześcijańskich randek dla singli poprzez spotkania biznesowe, wiary w biznesie, czy chociażby poprzez spotkania z twórcami. Tutaj mieliśmy już spotkanie z Kubą Kornackim z zespołu „Kanaan”. Kuba prezentował swoją nową książkę. Również zagrał wspaniały mini-koncert. W planach naszych kolędowania między innymi chcemy zaprosić Antoninę Krzysztoń, zespól „Albo i nie” – powiedział Michał Guzek.  

Klubo-restauracja „Docelowo” mieści się przy ulicy Marszałkowskiej.

Coraz częściej, podobne miejsca stworzone z myślą o katolikach, powstają także w innych miastach Polski.

Zuzanna Dąbrowska/RIRM

drukuj