fot. twitter.com/mblaszczak

Do Wrocławia przyleciał kolejny samolot ze środkami ochrony osobistej organizowany przez MON

Na lotnisku we Wrocławiu wylądował samolot transportowy z maseczkami ochronnymi oraz kombinezonami zamówionymi przez Agencję Rezerw Materiałowych – poinformował w poniedziałek na Twitterze minister obrony Mariusz Błaszczak.

„Kolejny transport środków ochrony osobistej organizowany przez MON w ramach programu NATO SALIS dotarł do Polski. Na lotnisku we Wrocławiu wylądował samolot transportowy An-124-Rusłan z maseczkami ochronnymi oraz kombinezonami zamówionymi przez Agencję Rezerw Materiałowych” – napisał szef MON.

To kolejny transport środków ochrony osobistej organizowany przez MON w ramach programu NATO SALIS. Na początku kwietnia NATO-wski samolot AN-124 Rusłan przetransportował z Chin do Wrocławia pierwszą partię sprzętu medycznego zamówionego wówczas przez Agencję Rozwoju Przemysłu. Druga partia zamówienia dotarła do Wrocławia w drugiej połowie kwietnia.

PAP

drukuj
Tagi: , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl