„Daily Mail”: katastrofa odrzutowca rodziny Osamy bin Ladena

Cztery osoby zginęły w katastrofie prywatnego odrzutowca, który w piątek rozbił się podczas lądowania na lotnisku Blackbushe, ok. 60 km na południowy zachód od Londynu poinformowała policja. Według „Daily Mail” maszyna należała do rodziny Osamy bin Ladena.

Lecący z Mediolanu niewielki odrzutowiec typu Embraer Phenom 300 runął na parking giełdy samochodowej, znajdujący się w pobliżu lotniska Blackbushe, i natychmiast stanął w płomieniach. Zapaliły się także samochody, na które spadł.

Dziennik podał w swym wydaniu internetowym, że maszyna należała do rodziny Osamy bin Ladena, przywódcy Al-Kaidy, zabitego cztery lata temu przez amerykańskich komandosów. Nie wykluczył, że ofiary katastrofy to jego krewni.

PAP/RIRM

drukuj
Tagi: , , , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl