Czterech zatrzymanych w sprawie korupcyjnej, m.in. sekretarz miasta Sieniawy

Centralne Biuro Antykorupcyjne zatrzymało cztery osoby – dwóch biznesmenów oraz dwóch pracowników samorządowych – sekretarza miasta i gminy Sieniawa (Podkarpackie) i pracownika tego urzędu – dowiedziała się PAP.

Zatrzymania związane są ze sprawą korupcyjną i doprowadzeniem do niekorzystnego rozporządzenia mieniem wielkiej wartości na szkodę Skarbu Państwa – wynika z informacji PAP.

Piotr Kaczorek z wydziału komunikacji społecznej CBA potwierdził PAP, że zatrzymań dokonali funkcjonariusze rzeszowskiej delegatury Biura.

„Agenci CBA zabezpieczyli dokumenty, mogące stanowić dowody w sprawie, w urzędzie oraz kilku firmach” – poinformował PAP Kaczorek.

Ze względu na trwające czynności nie chciał informować o szczegółach działań Biura, prowadzonych pod nadzorem mazowieckiego wydziału zamiejscowego departamentu ds. przestępczości zorganizowanej i korupcji Prokuratury Krajowej.

PAP/RIRM

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl