W. Brytania. „Daily Mail” nazywa londyńskich napastników „dżihadystami”

W niedzielnym artykule na portalu brytyjskiego dziennika „Daily Mail” terroryści, którzy dokonali sobotniego zamachu w Londynie, nazywani są „dżihadystami”. „+To dla Allaha+ – krzyczeli, gdy wjechali samochodem w ludzi na moście London Bridge” – czytamy.

Według „Daily Mail” napastnicy opisywani są jako „mężczyźni śródziemnomorskiego pochodzenia”.

Po staranowaniu ludzi na moście London Bridge, napastnicy zaatakowali za pomocą noży ludzi w pobliżu targu Borough Market. W wyniku zdarzenia zginęło co najmniej sześć osób, a ok. 50 trafiło do szpitala. Wszyscy trzej napastnicy zostali zastrzeleni przez policję. Dotychczas nikt nie przyznał się do zamachu.

PAP/RIRM

drukuj
Tagi: , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl