fot. http://podyplomowe.wsksim.edu.pl/

Bezpieczeństwo Narodowe i Cyberbezpieczeństwo to nowy kierunek studiów podyplomowych na AKSiM

Akademia Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu będzie kształcić specjalistów w zakresie bezpieczeństwa narodowego i cyberbezpieczeństwa. Obecnie trwa rekrutacja na nowy kierunek studiów podyplomowych.

W ofercie uczelni są zajęcia prowadzone m.in. przez wykładowców stosunków międzynarodowych, politologii oraz informatyki, ale także wojskowych, czy funkcjonariuszy straży pożarnej.

Dr Dorota Żuchowska, dziekan AKSiM, wskazuje na cele pierwszej edycji studiów Bezpieczeństwo Narodowe i Cyberbezpieczeństwo.

Studia, które proponujemy, mają za zadanie dostarczyć aktualną wiedzę w zakresie rozumienia bezpieczeństwa narodowego, zagrożeń bezpieczeństwa. Ich celem jest również wskazanie różnych wariantów zapobiegania, przeciwdziałania i reagowania w razie wystąpienia pewnych zagrożeń bezpieczeństwa. Mają one wyposażyć uczestników w pewne praktyczne umiejętności, które są niezbędne w codziennej pracy osoby zajmującej się istotą i charakterem bezpieczeństwa narodowego – mówiła dr Dorota Żuchowska.

Rekrutacja na dwusemestralne studia podyplomowe w tym zakresie potrwa do 31 stycznia.

Szczegółowe informacje są dostępne na stronie internetowej Akademii Kultury Społecznej i Medialnej.

RIRM

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl