fot. PAP/Darek Delmanowicz

B. Szydło: W niedzielę będziemy decydować o kierunku rozwoju Polski

W przedostatnim dniu kampanii wyborczej Prezydent Andrzej Duda odwiedza południe Polski. Na trasie Dudabusa znalazł się dziś Śląsk i Małopolska.

Z samego rana ubiegający się o reelekcję prezydent odwiedził górników z kopalni „Zofiówka”. Spotkał się także z mieszkańcami Katowic i Dąbrowy Górniczej. Przed południem Andrzej Duda dotarł do Małopolski. Pierwszym miastem, w którym się tam zatrzymał, był Olkusz.

W kampanijnej podróży prezydentowi towarzyszy m.in. była premier, europoseł Beata Szydło. Wskazała dziś, że Andrzej Duda udowodnił, iż jest prezydentem polskich spraw.

– W niedzielę będziemy decydowali o tym, w którym kierunku pójdzie Polska. To nie jest tylko kwestia najbliższych pięciu lat, ale naszej przyszłości w ogóle. Dlatego ważne jest, żeby pójść i oddać głos. Osobiście zachęcam do oddania głosu na prezydenta Andrzeja Dudę, ponieważ przez pięć lat prezydentury udowodnił, że jest prezydentem polskich spraw i przez te kolejne lata będzie dokładnie w taki sposób działał, żeby budować Polskę sprawiedliwą, która będzie pełna szacunku dla swoich obywateli, żeby ludzie mogli godnie żyć – podkreśliła Beata Szydło.

Dzisiejsza aktywność prezydenta zakończy się w Gorlicach w woj. małopolskim.

RIRM

drukuj