B. Szydło: Start kontynuacji programu, który od dwóch lat realizujemy dla Polaków

Wotum zaufania dla rządu, start kontynuacji programu, który od dwóch lat realizujemy z woli Polaków i dla Polaków – napisała we wtorek wieczorem na Twitterze wicepremier Beata Szydło po głosowaniu nad wotum zaufania dla rządu Mateusza Morawieckiego.

„Wotum zaufania dla rządu, start kontynuacji programu, który od dwóch lat realizujemy z woli Polaków i dla Polaków. Konsekwentnie doprowadzimy go do końca” – napisała Beata Szydło na Twitterze.

Podczas głosowania, które odbyło się we wtorek późnym wieczorem, głosami 243 posłów Sejm udzielił wotum zaufania rządowi Morawieckiego. Przeciw zagłosowało 192 posłów, nikt nie wstrzymał się od głosu.

PAP/RIRM

drukuj
Tagi: , , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl