B. Szydło: program gospodarczy przynosi oczekiwane efekty

Program gospodarczy PiS, program rządu, to wszystko, co realizujemy od blisko 18 miesięcy, przynosi oczekiwane efekty – powiedziała we wtorek premier Beata Szydło, komentując poziom bezrobocia. Na koniec kwietnia stopa bezrobocia wyniosła 7,7 proc. i była najniższa 26 lat.

„To jest najlepszy wynik od 1992 roku. Od 1992 roku nie było tak niskiego bezrobocia w Polsce. To przede wszystkim jest ogromna satysfakcja ze względu na to, że okazuje się, iż program gospodarczy PiS, program rządu – to wszystko co realizujemy od blisko 18 miesięcy, przynosi oczekiwane efekty” – powiedziała Szydło na konferencji prasowej.

„Bezrobocie spada, Ludzie mają wyższe zarobki, rodziny mają wsparcie finansowe >>rodzina 500 plus<<„ – dodała.

Premier Beata Szydło zaznaczyła również, że ludzie mają pracę i godne wynagrodzenie. To jest prawdziwa wolność – akcentowała szefowa rządu.

„Właśnie na tym polega wolność – że ludzie maja pracę, mają dobre, godne wynagrodzenia, mogą decydować o swojej przyszłości, przyszłości swoich rodzin – to jest właśnie prawdziwa wolność” – powiedziała.

Dodała, że to dobre informacje również dla pracodawców i „powinna to być dobra wiadomość również dla malkontentów”.

„Finanse publiczne mają się świetnie, mamy jedne z najlepszych wskaźników” – zapewniła szefowa rządu.

PAP/RIRM

drukuj
Tagi: , , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl