B. Mazurek: powinniśmy rozpocząć obrady Sejmu na sali plenarnej o godz. 12.00

Powinniśmy rozpocząć obrady Sejmu na sali plenarnej o godz. 12.; naszej zgody na to, by wprowadzać chaos w parlamencie nie będzie – powiedziała rzeczniczka PiS Beata Mazurek.

Dodała, że według jej partii wszystkie ustawy zostały przyjęte 16 grudnia zgodnie z prawem.

Mazurek podkreśliła podczas rozmowy z dziennikarzami w Sejmie, że należy poczekać na decyzje Prezydium Sejmu i Konwentu Seniorów.

Podkreślaliśmy, że jesteśmy gotowi do rozmów. Dwie rozmowy odbyły się, niestety bez udziału PO – podkreśliła.

Mazurek dodała, że konflikt w Sejmie nie jest potrzebny.

Stoimy na stanowisku, że budżet uchwalany w Sali Kolumnowej i inne ustawy odbyły się zgodnie z prawem. Było kworum. (…) Teraz powinniśmy rozpocząć pracę o godzinie 12. na sali plenarnej – powiedziała.

Jak oddała, ze składanych po rozpoczęciu posiedzenia wniosków formalnych będzie wynikać, czy PO i Nowoczesna umożliwią prowadzenie obrad.

Według Mazurek o 12.00 rozpocznie się 34. posiedzenie Sejmu.

PAP/RIRM

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl