fot. tvp.info

B. Kempa: Janusz Kowalski będzie w Sejmie kontynuatorem mojej walki o normalną rodzinę

Kandydat na opolskiej liście PiS Janusz Kowalski będzie w Sejmie kontynuatorem mojej walki o normalną rodzinę – powiedziała w Opolu europosłanka Beata Kempa, która wsparła kandydaturę Janusza Kowalskiego w nadchodzących wyborach parlamentarnych.

Janusz Kowalski na konferencji prasowej w Opolu przedstawił trzy punkty swojego zobowiązania przedwyborczego: ochronę dzieci przed ideologią LGBT, „nie” dla adopcji dzieci przez homoseksualistów i „nie” dla finasowania ideologii LGBT w samorządach.

„Lewica i Platforma Obywatelska od kilkunastu miesięcy próbują agresywnie odebrać Polakom i mieszkańcom Opolszczyzny prawo do decydowania o własnych dzieciach, ideologizując je. Przypomnę, że ideologia LGBT uderza w podstawy rodziny. Trzeba powiedzieć >>stop<< seksualizacji dzieci w szkołach i przedszkolach. Sam jestem ojcem sześcioletniego przedszkolaka i mówię temu stanowcze >>nie<<” – podkreślił.

Kandydat na posła zapewnił, że jeżeli zostanie wybrany na posła, będzie kontynuował działania Beaty Kempy na rzecz powstrzymania ideologii LGBT.

Beata Kempa z uznaniem wypowiadała się o Januszu Kowalskim, przypominając jego pracę na rzecz polskiej branży energetycznej i współpracę z ś.p. Lechem Kaczyńskim. Zaapelowała do osób, które w województwie opolskim oddały na nią swój głos w wyborach do Parlamentu Europejskiego, aby w wyborach parlamentarnych zagłosowały na Janusza Kowalskiego.

„Jak mówił ostatnio prezes PiS Jarosław Kaczyński, skutkami ideologii LGBT w wielu państwach jest nihilizm i zwijanie się krajów, ale dzięki takim ludziom jak Janusz Kowalski, Polska będzie silna rodziną, normalną rodziną, mimo ataków tych, którzy chcą nienormalności” – przekonywała europoseł.

PAP/RIRM

drukuj
Tagi: , , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl