fot. PAP/Maciej Kulczyński

Argentyna: 63-latka zakończyła egzamin na prawo jazdy w szpitalu; wcześniej ścięła słup i zniszczyła auto

Mieszkanka prowincji Buenos Aires, na północnym wschodzie Argentyny, trafiła do szpitala po egzaminie na prawo jazdy, który zakończyła w przewróconym na bok aucie. Wcześniej 63-letnia kobieta wykonała wiele błędnych manewrów i staranowała słup z oświetleniem.

Felerny egzamin, który w piątek jest jednym z głównych tematów argentyńskich mediów, prowadzony był w ośrodku nauki jazdy w gminie Lanus, na południu stołecznej aglomeracji.

Zdarzenie, które zostało zarejestrowane dzięki ustawionym na placu manewrowym kamerom, zobaczyły już dzięki relacjom stacji telewizyjnych i mediów społecznościowych setki tysięcy osób.

„Zaczyna się całkiem dobrze. Ta pani opanowała jazdę na prostej drodze. Ma tylko pewne kłopoty podczas wchodzenia w zakręty” – komentowali nagranie z ironią argentyńscy dziennikarze, odnotowując, że po pewnym czasie kierowany przez kursantkę pojazd zaczyna wjeżdżać na krawężnik.

Po chwili kobieta po nieudanej próbie wjazdu w zakręt dodaje gazu, jadąc po trawiastej wyspie, a potem ścina słup podtrzymujący oświetlenie. Następnie zniszczone auto z impetem przewraca się na bok.

Kursantka, jak podała telewizja El Trece, została wyciągnięta z pojazdu przez strażaków i z obrażeniami trafiła do jednego ze szpitali w aglomeracji Buenos Aires.

PAP

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl