fot. PAP/Paweł Supernak

Areszt za nękanie byłej prezydent Warszawy

Trzy miesiące spędzi w areszcie mężczyzna, który groził byłej prezydent Warszawy Hannie Gronkiewicz-Waltz. Mariusza G. zatrzymano w niedzielę.

Mariusz G. miał nachodzić byłą prezydent stolicy w miejskim ratuszu i na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Jego zachowanie budziło obawy Hanny Gronkiewicz-Waltz. Służby potraktowały sprawę poważnie. Mariusz G. trafił do aresztu. Usłyszał zarzuty uporczywego nękania pokrzywdzonej, kierowania wobec niej gróźb karalnych i pomawiania o takie postępowanie i właściwości, które mogły poniżyć ją w opinii publicznej i narazić na utratę zaufania potrzebnego do wykonywania zawodu. Mariusz G. nie przyznaje się do zarzucanych mu czynów. Podejrzany jest mieszkańcem Warszawy. Po tym gdy była prezydent Warszawy zgłosiła swoje obawy, przyznano jej policyjną eskortę.

TV Trwam News/RIRM

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl