Andrzej Duda spotka się z mieszkańcami Torunia

Kandydat PiS-u na prezydenta Andrzej Duda spotka się dziś z mieszkańcami Torunia. Spotkanie rozpocznie się o godz. 18.00 w Dworze Artusa.

Poseł Anna Sobecka powiedziała, że Andrzej Duda jest politykiem bardzo energicznym i zdolnym, dlatego chce dokończyć dzieło, które rozpoczął Lech Kaczyński.

Andrzej Duda chce być blisko ludzi. Chce, żeby ludzie go poznali i ci, którzy może jeszcze nie słyszeli jego skrótowego programu, aby się o nim dowiedzieli. Na konwencji wyborczej powiedział, że ma zbyt dużo energii, by zachowywać się jak prezydent pilnujący tylko żyrandola. Powiedział, że chce dokończyć dzieło Lecha Kaczyńskiego – oświadczyła Anna Sobecka.

Wczoraj w Instytucie Wolności w Warszawie Andrzej Duda przedstawił propozycje polityki obronnej Polski. Powiedział, że potrzebujemy wzmocnienia obecności NATO w Polsce.

Mówił o odbudowie polskiej armii, która spełniałaby rolę odstraszającą, a w razie agresji zapewniłaby pomoc do czasu podjęcia działań przez sojuszników. Andrzej Duda stwierdził również, że należy odbudować nasz przemysł zbrojeniowy.

RIRM

drukuj
Tagi: , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl