By Shahid Parvez - Praca własna, oparta o: India (orthographic projection).svg od Ssolbergj, GFDL, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=8515217

Afganistan: Co najmniej 10 ofiar wybuchu w pobliżu szkoły w Kabulu

Co najmniej 10 osób zginęło, a dziesiątki zostało rannych w sobotę w wybuchu w pobliżu szkoły w Kabulu – poinformowała agencja Reutera, opierając się na źródłach w afgańskich służbach bezpieczeństwa. Nie podano szczegółów dotyczących przyczyn eksplozji.

Do wybuchu doszło w pobliżu szkoły w zachodniej części afgańskiej stolicy, zginęło co najmniej 10 osób, jest też wielu rannych – przekazał agencji anonimowy urzędnik służb bezpieczeństwa.

Rzecznik afgańskiego ministerstwa spraw wewnętrznych Tarik Arian potwierdził, że w wybuchu zginęli ludzie, ale nie podał żadnych dalszych szczegółów dotyczących liczby ofiar i przyczyn eksplozji.

PAP

drukuj
Tagi: , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl