Meksyk/ Znaleziono ciała ośmiorga członków rodziny z odciętymi głowami

Pozbawione głów ciała ośmiorga członków jednej rodziny, w tym dwóch nastolatków, znaleziono niedaleko Casa Quemada w stanie Chihuahua na północy Meksyku poinformowały w środę lokalne władze.

Ciała odnaleziono po tym, jak w niedzielę dziewiąty członek tej rodziny zdołał uciec porywaczom i zaalarmował policję.

Rodzina Martinez podróżowała samochodem, gdy została zaatakowana przez ubranych w mundury wojskowe napastników.

Ciała trzech mężczyzn w wieku od 18 do 25 lat znaleziono w środę przy jednej z okolicznych dróg. Dzień wcześniej ciała pięciorga członków rodziny odnaleziono w różnych częściach Casa Quemada.

Do zabójstw doszło w tzw. złotym trójkącie, na terenie rozciągającym się między stany Sinaloa, Durango i Chihuahua, gdzie kartele narkotykowe uprawiają marihuanę i mak na opium.

PAP/RIRM

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl