[TYLKO U NAS] Prof. P. Czarnek o filmie „Nieplanowane”: Daje on argumenty w dyskusji z tymi wszystkimi, którzy w bezrozumnym szale twierdzą, że aborcja to pomoc kobietom

Warto, żeby wszyscy ten film zobaczyli, zwłaszcza ludzie młodzi. Ci, którzy mają przekonanie o tym, że aborcja jest moralnie nie do zaakceptowania i jest po prostu złem, ale nie mają jeszcze argumentów. Ten film daje argumenty w dyskusji z tymi wszystkimi, którzy w bezrozumnym szale twierdzą, że to jest pomoc kobietom; że to jest prawo kobiety do aborcji, czyli prawo do zabijania dziecka; że to nie jest dziecko, tylko jakiś tam płód – mówił prof. Przemysław Czarnek w poniedziałkowych „Aktualnościach dnia” na antenie Radia Maryja.

O. Jędrzejczak o „Otylia Swim Tour”: Pokazujemy, że pływanie to bardzo piękna dyscyplina, w której możemy kształtować siebie

Przede wszystkim jest to promocja naszej dyscypliny sportu i pokazanie, że jest to bardzo piękna dyscyplina, w której możemy kształtować siebie nie tylko w sporcie, ale także na przyszłość – powiedziała o przedsięwzięciu „Otylia Swim Tour” Otylia Jędrzejczak. Polska pływaczka zakończyła w sobotę w Toruniu tegorocznego edycję projektu.

Kochane dzieci!!! Przyjaciele z PKRD!!!

W tych szczególnych świątecznych dniach – wraz z pastuszkami i trzema mędrcami – biegniemy za blaskiem betlejemskiej gwiazdy do Bożej Dzieciny – Jezusa Chrystusa, który przyszedł na świat z miłości do każdego człowieka. Tą radosną nowinę musimy objawić całemu światu!!!