fot. PAP/Maciej Kulczyński

A. Duda i R. Trzaskowski kontynuują spotkania z mieszkańcami w ramach kampanii przed II turą wyborów

W ostatni weekend kampanii wyborczej obaj kandydaci – ubiegający się o reelekcję prezydent Andrzej Duda i kandydat Koalicji Obywatelskiej Rafał Trzaskowski – kontynuują spotkania z mieszkańcami.  

Urzędujący prezydent odwiedzi województwo dolnośląskie. O godz. 10.00 spotka się z mieszkańcami Wałbrzycha na pl. Magistrackim. Natomiast o godz. 13.30 Andrzej Duda będzie przebywał na wrocławskim rynku.

Europoseł PiS-u z okręgu dolnośląsko-opolskiego Beata Kempa zachęciła Polaków do pełnej mobilizacji.

– Tu trzeba być z Panem Prezydentem, to jest wszystko. On jest w nieustającej kampanii, jest po prostu między ludźmi. Myślę, że jego decyzja, że nie będzie dyskutował gdzieś na jakiejś ubitej ziemi, wrogiej, tylko będzie przede wszystkim wśród Polaków, wśród nas wszystkich, wśród rodzin, jest bardzo dobrym wyborem – powiedziała Beata Kempa.

Jutro natomiast prezydent Andrzej Duda uda się do Nowej Dęby, gdzie weźmie udział w uroczystościach złożenia przysięgi wojskowej przez żołnierzy 3. Podkarpackiej Brygady Obrony Terytorialnej.

Rafał Trzaskowski z kolei będzie dziś w Wielkopolsce i na Śląsku. Druga tura wyborów prezydenckich odbędzie się w niedzielę 12 lipca.

RIRM

drukuj