Trwa akcja gaśnicza polskich strażaków w Szwecji
Polscy strażacy rozpoczęli akcję gaśniczą w Szwecji. Płoną tam dziesiątki tysięcy hektarów lasów i torfowisk. Szwedzi powitali 139 strażaków z Polski bardzo życzliwie. Na każdym kroku spotykają się z wyrazami wdzięczności i szacunku.
