Dolnośląskie: kilkadziesiąt interwencji strażaków po burzach w regionie
70 razy interweniowali strażacy usuwając skutki burz, które w piątek przeszły nad woj. dolnośląskim. Uszkodzonych zostało kilka dachów budynków, połamane zostały drzewa i gałęzie. Nie ma osób poszkodowanych.
