Podlaskie: Kolejni żołnierze Wojsk Obrony Terytorialnej złożyli przysięgę na przesmyku suwalskim
140 żołnierzy Wojsk Obrony Terytorialnej złożyło w sobotę przysięgę w Suwałkach (Podlaskie) w rejonie przesmyku suwalskiego. Polskie wojsko wzmacniane jest pod kątem uzbrojenia i wyposażenia w niezbędny sprzęt i infrastrukturę – mówił wiceszef MSWiA Jarosław Zieliński.
