Dolnośląskie: SG i KAS przejęli pół tony tytoniu bez polskich znaków akcyzy
Ponad pół tony tytoniu bez polskich znaków akcyzy przejęli funkcjonariusze Straży Granicznej i dolnośląskiej Krajowej Administracji Skarbowej. Towar znaleziono podczas kontroli auta osobowego na autostradzie A4.
