fot. Jakub Grabowski

„Zerwany kłos” już na DVD!

Szanowni Państwo, Droga Rodzino Radia Maryja!

Otóż – został wydany już film „Zerwany Kłos” na DVD – a prócz tego muzyka z filmu na drugiej płycie – który został zrealizowany i pokazywany w kinach w tym roku.

Trwa I wojna światowa. Carskie oddziały panoszą się w okolicach Tarnowa. Szesnastoletnia Karolina Kózkówna ponosi śmierć męczeńską w obronie wiary. Jej ojciec obwinia się za śmierć ukochanej córki. Dzieje bohaterów dopełnia Teresa, która nosi w sercu tajemnicę o gwałcie zadanym przez kozaka Sorokina. Jakie będą losy pohańbionej Teresy? Gdzie kryje się sens męczeństwa bł. Karoliny? Czy ojciec pogodzi się ze stratą umiłowanej córki? Film niesie przesłanie o sensie cierpienia, zwycięstwie miłości nad nienawiścią, a także wieść o tym, że wiara w Jezusa Chrystusa potrafi nieustannie odmieniać życie każdego z nas.

Proszę Państwa, „Zerwany Kłos” to bardzo dobry film, dobry prezent i pięknie ukazany w filmie wzór dla młodzieży. Zapraszamy do obejrzenia tego filmu na płytach DVD.

Film można zamówić na stronie www.splendor24.pl oraz telefonicznie od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-16.00 pod numerami telefonów w Szczecinku: 600 205 352 oraz 94 373 11 60, 94 373 11 61 lub 94 373 11 62.

Film można nabyć także poprzez księgarnię wysyłkową Fundacji Lux Veritatis we Wrocławiu, tel.: 71 348 29 38.

Pytajcie Państwo także przy Sanktuarium Najświętszej Maryi Panny Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II w Toruniu.

Dziękujemy Wyższej Szkole Kultury Społecznej i Medialnej, studentom, realizatorom tego filmu. „Zerwany Kłos” został zrealizowany z 1 proc. Dziękujemy wszystkim aktorom, którzy w tym filmie zagrali i odtworzyli historię. Piękny scenariusz, piękny film, bardzo, bardzo dziękujemy!

o. dr Tadeusz Rydzyk CSsR, Dyrektor Radia Maryja

     

drukuj