Wakacyjny miesięcznik „W Naszej Rodzinie” z filmem „Sprawa Pułkownika Kuklińskiego”

Płk Ryszard Kukliński – ur. 13 czerwca 1930 roku. Jako oficer Wojska Polskiego, ryzykując życiem swoim i rodziny, wykazując się wielką odwagą i poczuciem patriotyzmu pozyskał w Moskwie plany strategiczne agresji sowieckiej na Europę Zachodnią i przekazał je USA.

Przez to przyczynił się do wygrania zimnej wojny przez Stany Zjednoczone i zapobiegł III wojnie światowej, w której według planów moskiewskich Polska miała stać się atomowym pobojowiskiem. Skazany w haniebnym procesie na karę śmierci, zrehabilitowany i uniewinniony dopiero w 1997 roku. Bohaterski obrońca suwerenności i niepodległości Polski, poświęcił całe życie dla ratowania naszego narodu.

W tym numerze polecamy m.in.:

Media w służbie władzy – Jan Maria Jackowski,

Lato sprzyja kobiecości? – Agnieszka Jackowska,

Irlandzkie referendum i kryzys europejskiej cywilizacji – Prof. dr hab. Mieczysław Ryba,

Siła wyborczej karty – dr Hanna Karp,

Witajcie w dobrych, ciężkich czasach – Ewa Polak-Pałkiewicz,

Trzecia opcja – Hanna Wujkowska,

Jednomandatowe okręgi – Stanisław Michalkiewicz

Informacja: Fundacja „Nasza Przyszłość”

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl