Papież Jan XXIII. Droga do świętości

Domenico Agasso Jr.

Niezwykła biografia Świętego Papieża Jana XXIII, który zostanie kanonizowany wraz z Janem Pawłem II. Dzięki biografii pełnej zdjęć, dowiemy się, w jaki sposób ten prosty człowiek stał się Papieżem, ale też jak wiele uczynił dla Kościoła i świata. To właśnie jego miłość do drugiego człowieka, ale też pobożność zbudowana na prostej i głębokiej wierze zaprowadziła go szczytów świętości, czego owocem jest zbliżająca się kanonizacja. Książka zawiera też modlitwy za wstawiennictwem Jana XXIII. Zamieszczono w niej również wiele modlitw, które szczególnie polecał i którymi się modlił.

Informacja: Fundacja „Nasza Przyszłość”

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl