Gendermania

Marek Czachorowski

Autor w niezwykle odważny, przenikliwy i demaskatorski sposób odsłania istotę ideologii gender, podając także zatrważające przykłady jej realizacji w Polsce. Pokazuje, dlaczego należy przeciwstawić się forsowanym dzisiaj w ośrodkach naukowych, szkołach i mediach poglądom, że odmienność płciowa pomiędzy mężczyzną i kobietą ma sens tylko biologiczny, a zatem także – niezobowiązujący moralnie.

Odsłania, dlaczego tak nachalnie serwuje się całemu światu, w tym Polakom (i kto za to płaci!), tę ideologię poniżenia ludzkiego ciała, w tym tzw. edukację seksualną, homoseksualizm, antykoncepcję, in vitro i rozwody. Celem ataku ideologów gender jest każdy z nas, nasze dzieci i wnuki – nie dajmy się zaskoczyć!

Informacja: Fundacja „Nasza Przyszłość”

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl