Miłość do Ojczyzny według Jana Pawła II

Grzegorz Grochowski

Książka zawiera wybór tekstów Jana Pawła II poświęconych miłości do Ojczyzny. Uszeregowane w 22 rozdziały stanowią swego rodzaju „lekcje wychowawcze”. W każdej z nich Jan Paweł II odpowiada na pytanie: na czym polega współczesny patriotyzm, oraz przedstawia swój pogląd na wiele szczegółowych tematów dotyczących codziennego życia.

Książka – adresowana głównie do ludzi młodych, którzy każdego dnia podejmują ważne decyzje kształtujące ich życie – dostarczy również wielu cennych wskazówek wszystkim, którzy Jana Pawła II uczynią przewodnikiem na swej drodze. Przewodnikiem, od którego można – a nawet trzeba – uczyć się miłości do Ojczyzny i patriotyzmu.

Informacja: Fundacja „Nasza Przyszłość”

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl