Rytuał domowy. Rok rodziny katolickiej

Publikacja zawiera m. in. opisy zwyczajów i tradycji religijnych przeżywanych w katolickiej rodzinie, w katolickim domu w ciągu całego roku liturgicznego.

Znajdziemy tu pogłębiony opis sakramentaliów, modlitw na kościelne i domowe uroczystości w oparciu o zakorzenione w naszej tradycji zwyczaje. Książka będzie bardzo przydatna chrześcijańskim rodzinom, które wiarę i religię chcą wprowadzać i praktykować w swoim codziennym życiu. Może być także doskonałym prezentem dla młodych rodzin, które chcą swój dom budować w oparciu o wiarę katolicką.

Informacja: „Nasza Przyszłość”

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl